Zaloguj się na ForumKalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
19 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Do końca roku zostało 257 dni.
Zodiak: Baran

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj65
Wczoraj93
Wizyt w tygodniu343
Wizyt w miesiącu1942
Łącznie wizyt132752

VCNT - Visitorcounter

Pogoda

Aktualności
Pielgrzymka motocyklowa
wtorek, 03 października 2017 10:08

UWAGA! Zapisy na Pielgrzymkę Motocyklową 2018

 

Pielgrzymka Motocyklowa do Medjugorje 2018 jest kontynuacją Pielgrzymki „Iskra Miłosierdzia", która w 2016 roku dotarła do Rzymu, a w 2017 do Fatimy. W każdym wyjeździe uczestniczyło około 160 motocyklistów. Zaprosiliśmy Ojca Świętego na Światowe Dni Młodzieży, odwiedziliśmy miejsca najważniejszych objawień Matki Bożej, a teraz udajemy się do Medjugorje, gdzie intensywnie rozwija się kult maryjny oraz skąd płynie wezwanie do budowania pokoju na świecie.

 

Kto jest chętny na tą wspaniałą pełną przygód wyprawę prosimy o kontakt z Zenkiem ( tel. 607169974) do końca PAŹDZIERNIKA.

 

Więcej informacji na temat pielgrzymki oraz trasę przejazdu można przeczytać na stronie internetowej rajdu.

https://swm.pl/rajd/

 

Trasa przejazdu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
Piknik motocyklowy dla ARKA!
sobota, 09 września 2017 21:18

W dniu dzisiejszym wzieliśmy udział w Piknikiu Motocyklowym dla Arka, który uległ wypadkowi motocyklowemu. Przekazaliśmy Arkowi naszą klubową koszulkę oraz liczne słowa otuchy! Dzisiaj było widać że wśród motocyklistów jest jednak duża jedność i w słusznej sprawie potrafią stanąć na wysokości zadania!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
Początek roku szkolnego
sobota, 09 września 2017 20:29

4 września dla wielu dzieci nie tylko w naszym regionie ale całym kraju był pierwszym dniem szkoły po wakacjach. Aby droga do szkoły była bezpieczna przypominali policjanci oraz członkowie naszego klubu, którzy byli na rozpoczęciu roku szkolnego w Piaskach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
Piknik motocylkowy dla ARKA!
poniedziałek, 04 września 2017 22:07

Już w najbliższy weekend Piknik Dla ARKA!

Zapraszamy Wszystkich.

My tam będziemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 
Zakończenie lata
sobota, 02 września 2017 21:25

Dzisiaj jak co roku byliśmy w Gostyniu na Górnej. Podczas festynu na zakończenie lata z wielką radością woziliśmy dzieci dla których była to ogromna radość! Zapraszamy do galerii na fotorelację z tego wydarzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
PYRO CAR
czwartek, 31 sierpnia 2017 21:01

W Niedzielę zapraszamy do Bielewa na PYRO-CAR czyli Zlot Zabytkowych Pojazdów Strażackich. Będą potrawy z pyry, występy, pokazy oraz dużo sprzętu do zwiedzania a wśród nich nasze maszyny! Zapraszamy Wszystkich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 
Weekendowe wyjazdy!
niedziela, 27 sierpnia 2017 21:10

Miniony weekend obfitował w liczne wyjazdy motocyklowe. Każdy z nas korzysta z pięknej pogody i ostatniego weekendu wakacji i wsiada na swoją maszynę aby pędzić w nieznane. Kilku naszych chłopaków udało się do Krakowa na spotkanie po pielgrzymce do Fatimy. Nasz klub w sobotę był na festynie w Zalesiu Małym gdzie z wielką radością woziliśmy dzieci oraz licznie zgromadzonych mieszkańców. W niedzielę wraz z Kołem Smoki działającym na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej wzieliśmy udział w paradzie oraz festynie zorganizowanym dla tych dzieci. Zapraszmy do naszej galerii gdzie jest relacja foto z tego wydarzenia.

 

Sobota - Zalesie Małe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela - Śrem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
ZLOT KROTOSZYN
środa, 16 sierpnia 2017 13:00

Już w najbliższy weekend w pobliskim Krotoszynie odbędzie się 30 Zlot Motocyklowy pod patronem PRM. Kto jest chętny na wyjazd serdecznie zapraszamy. Można udać się na cały zlot łącznie z noclegiem lub wyjechać w piątek na początek zlotu oraz osobno w sobotę na wspólną paradę. Kto jest chętny na wspólny wyjazd proszę o kontakt z Zenkiem (tel. 607169974).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
Pomoc rodzinie z Brzezia
wtorek, 15 sierpnia 2017 21:09

Na nasz apel dotyczący pomocy poszkodowanej rodzinie z Brzezia nie trzeba było długo czekać. Po naszym ogłoszeniu rozdzwoniły się telefony od osób chcących ofiarować swoją pomoc. W ciągu dwóch dni zebraliśmy wiele rzeczy materialnych, które w dniu dzisiejszym przekazaliśmy poszkodowanej rodzinie. Podczas spotkania wielu z nas nie ukrywało łez. Dziękujemy wszystkim za przekazane dary oraz oferowaną pomoc. Ostatnie wydarzenia sprawiły że jednak w naszym społeczeństwie jest wielu ludzi o dobrych sercach, na których zawsze można liczyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
POTRZEBNA POMOC
sobota, 12 sierpnia 2017 15:12

UWAGA! UWAGA!

 

W związku z wczorajszymi nawałnicami jakie przeszły przez nasz region wielu ludzi dotknęła większa czy mniejsza tragedia. Są jednak tacy którzy podczas tej burzy stracili wszystko. Rodzina z Brzezia straciła dach nad głową, gdzie w ich dom prawdopodobnie uderzył piorun.

Nasz klub prosi wszystkich o dobrych sercach o pomoc materialną dla tej rodziny. Jeżeli ktoś z naszych członków klubu lub wszyscy inni którzy z nami sympatyzują chce pomóc proszę o kontakt z Marianem. (tel. 505 019 869)

 

Nie bądzmy obojętni na ludzką tragedię!` 

 

 

 

 

 

 

  

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 13